Сторінка книголюба

Ця сторінка для тих, хто полюбляє читати. Адже кожна прочитана книга — це подорож у новий цікавий світ!

Приємного Вам читання!

Сопільняк Крістіна.


«Двері у міжчасся» Улісс Мур

Двері у міжчасся

Книга неймовірно цікава і захоплююча! Я прочитала її за день, бо не могла відірватися. Книга розповідає про трьох підлітків, які потрапляють у вир пригод, доки їхні батьки у від’їзді. Що ж на них чекає?

Також мені дуже сподобалось оформлення, воно з подвійною обкладинкою, і це, мабуть, мене і зацікавило. Я бачила багато схвальних відгуків і не розчарувалась. Ця книга наповнена пригодами, трішечки містикою і крутими персонажами. Вона незакінчена, тобто закінчення саме в цій книзі немає, бо є продовження, але, як я знаю, не всі книги автора перекладено українською, тому буду чекати. Мені дуже сподобалось і я обов’язково буду читати продовження, а хто ще не прочитав її, хутчіш!

5/5❤️


“Невермур. Випробування Морріґан Кроу” Джессіка Таунсенд

Це неперевершено! Я із задоволенням читала її. Я відчувала персонажів, вони не були картонними. Це перша книга авторки, але вона вже заполонила моє серце. Не знаю, чи дочекаюсь другу частину і екранізацію.

Морріґан мені сподобалась одразу. Песимістична, трохи саркастична і, найголовніше, жива. Я не люблю персонажів і книги, де ти не відчуваєш нічого до них. Але вона не є улюбленим героєм.

Юпітер Норт. Він шикарний! Божевільний, таємничий і з дивним талантом. І я не можу підібрати слів, щоб точно повнісю описати його.

Дивосміт. Аналог Волдеморта, але інший. Цей харизматичніший. І я до кінця не могла зрозуміти, як він проходить до Невермуру.

Точно можу сказати, що ця книга — мій фаворит!

5/5❤️


«Мой лучший враг»⠀Елі Фрей

Після прочитання цієї книги пройшло близько тижня. Але я досі не можу забути свої емоції. Спочатку була досить мила історія про двох найкращих друзів — Тому та Стаса. Але потім дівчинка зрадила друга, і після цього він не заспокоїться.

Після того моменту, де Тома зрадила Стаса, почалося жахіття. Я кожною частинкою свого тіла відчула те, що відчувала Тома.

Хоча я не скажу ,що була на її боці. Я взагалі не знаю на чиєму я боці. В одні моменти мені було шкода Стаса, а в інших навпаки.

У мене було одне питання вкінці: чим закінчилася ця історія? А це вже повинен додумати читач. Насамкінець хочу додати. Що це, мабуть, найжорстокіша книга, яку я читала. Тут доволі багато дійсно моторошних моментів. Але від цього книга не стає гіршою… Навпаки, це її доповнює.

5/5❤️


«Кораліна» Ніл Гейман

Яка атмосферна книга! Події розгортаються влітку, але для мене вона віє осінню. Ця похмура погода, моторошні пригоди та чорний кіт… Одразу згадується Хеловін, чи не так? Тому хочу сказати, що книга підходить під це свято. А ці ілюстрації ще більше передають атмосферу.

Чесно скажу, що початок мені не сподобався. Я не розуміла, що до чого, і відчувала, що я третя зайва. Може це через дивну мову автора? Але в іншому мені сподобалось. Ці дивні образи сусідів Кораліни. Та й сама героїня не дуже звичайна. Вкінці я навіть не зрозуміла її плану щодо правиці.

О, а як же неймовірно класно прописані ці події. Я закохалась… деякі моменти мене пробирали мурашки по спині.
Однозначно рекомендую!

4/5❤️


«Втеча звірів або Новий Бестіарій» Галина Пагутяк

Ця книга — не просто про подорож маленької дівчинки з її новим другом, вона про щось більш важливе. Зараз великою проблемою на Землі є зникнення тварин. І саме “Втеча звірів” розповідає про більш давніх тварин, які колись жили на нашій планеті, але через людей вирішили втекти звідти.

Ця книга дуже дивна і в деякі моменти мені було незрозумілі певні ситуації. Герої гарно передають емоції. Ну і, звісно, сама тема цієї книги. Вона актуальна зараз і адаптована під дітей. Але і подорож Доні та Каспара теж дуже цікава. Як вони перетворювались на комах, пташок. І навіть сама поява Каспара дивна, але притягує увагу. Книга мені сподобалась, і я точно колись перечитаю її знову!

4/5❤️