Наш сайт — що це?

Вітаємо вас, шановні учні та абітурієнти!

Ми створили цей сайт для того, щоб допомогти вам зорієнтуватися у матеріалі з української літератури. Адже тестові завдання з літератури (ЗНО) перевіряють знання про літературний процес, життєвий шлях письменників, зміст літературних творів, а також знання з теорії літератури; вимагають від учнів володіння літературними термінами, знання творчості письменників та, навіть,  імена героїв їх творів.

Читаючи хрестоматійні твори (скорочено), ви не маєте змоги уявити цілісну картину твору, сюжет, опис персонажів, ми ж даємо короткий зміст повного твору. Питання для самоконтролю дозволять вам перевірити знання змісту твору, що обов’язково стане у нагоді під час ЗНО

Пропонований матеріал надасть можливість узагальнити, систематизувати та самостійно перевірити знання, а також допоможе долучитися до активної самостійної роботи та підготуватися до тематичних контрольних робіт, іспитів та ЗНО. Тут зібрано матеріал з теорії літератури, розповідається про життя та творчість письменників, короткий (а не скорочений!) зміст творів та питання для самоконтролю.

Бажаємо успіхів!

Комментарі

  1. Сергій

    Шкода,що не можна завантажувати книги. Інфи багато, а яка користь з того що не можна користуватися

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *