Сковорода Григорій

Григорій Сковорода біографія

Григорій Сковорода біографіяГригорій Сковорода біографія

 Григорій Сковорода 1722 — 1794  біографія скорочено Народився 3 грудня 1722 року в селі Чорнухах на Полтавщині в сім’ї малоземельного козака. Батьки відзначалися побожністю, миролюбством, гостинністю, чесністю. Зростаючи у середовищі мудрої праведності, їхній син з ранніх літ відзначався схильністю до зосередженості на своєму внутрішньому світі, твердістю духу, великим бажанням до науки і знань. У 1738 …

Григорій Сковорода Бджола та Шершень скорочено

Григорій Сковорода Бджола та Шершень скорочено

Григорій Сковорода «Бджола та Шершень» скорочено короткий зміст Шершень спитав у Бджоли, чому вона така дурна. Адже, добре знаю­чи, що плоди її праці корисніші для людей, ніж для неї самої, та до того ж часто їй шкодять, приносячи замість нагороди смерть, Бджола не перестає робити дурниці — збирає мед.

Григорій Сковорода Собака і Вовк скорочено

Григорій Сковорода Собака і Вовк скорочено

Григорій Сковорода «Собака і Вовк» скорочено короткий зміст У пастуха Титаря жили два пси — Левкон та Фірідам. Позаздривши їхній дружбі, Вовк попросився бути третім їхнім товаришем. Став розхвалювати свій рід, свою вченість, сказав, що дуже схожий на псів, от тільки єдине, що має хвіст лисячий, а погляд вовчий.