Загребельний Павло

Павло Загребельний

Павло Загребельний життєвий та творчий шлях

Павло Загребельний життєвий та творчий шлях

 Павло Загребельний народився 1864  життєвий та творчий шлях Павло Архипович Загребельний народився 25 серпня 1824 р. у с Солошине на Полтавщині. У 1941 p., щойно закінчивши середню школу, пішов добровольцем на фронт, був курсантом 2-го Київського артучилища, в серпні цього ж року був поранений. Наступного року знову був тяжко поранений, потрапив у полон. У 1945 …

Павло Загребельний біографія скорочено

Павло Загребельний біографія скорочено

 Павло Загребельний народився 1864  біографія  скорочено Павло Архипович Загребельний народився 25 серпня 1924р. в с. Солошине на Полтавщині. 1941 року закінчено десятирічку; вчорашній випускник, ще не маючи повних сімнадцяти років, пішов добровольцем до армії. Був курсантом 2-го Київського артучилища, брав участь в обороні Києва, в серпні 1941р. був поранений.

Павло Загребельний роман «Роксолана» скорочено.

Павло Загребельний роман Роксолана скорочено

Павло Загребельний роман «Роксолана» скорочено короткий зміст «Вознесіння»  (книга перша) Старий Сінам-ага везе до Стамбулу шістьох жінок – рабинь, на Бедестан, де продаються найдорожчі раби. Серед них і Настуня. Султан Селім має сина Сулеймана. А той купує собі раба – Ібрагіма, який пізніше став його найкращим другом. Ібрагім був греком.