Сопільняк Крістіна

Ця сторінка для тих, хто полюбляє читати. Адже кожна прочитана книга — це подорож у новий цікавий світ!

Приємного Вам читання!

Сопільняк Крістіна.


«Двері у міжчасся» Улісс Мур

Двері у міжчасся

Книга неймовірно цікава і захоплююча! Я прочитала її за день, бо не могла відірватися. Книга розповідає про трьох підлітків, які потрапляють у вир пригод, доки їхні батьки у від’їзді. Що ж на них чекає?

Також мені дуже сподобалось оформлення, воно з подвійною обкладинкою, і це, мабуть, мене і зацікавило. Я бачила багато схвальних відгуків і не розчарувалась. Ця книга наповнена пригодами, трішечки містикою і крутими персонажами. Вона незакінчена, тобто закінчення саме в цій книзі немає, бо є продовження, але, як я знаю, не всі книги автора перекладено українською, тому буду чекати. Мені дуже сподобалось, і я обов’язково буду читати продовження. А хто ще не прочитав її — хутчіш!

5/5❤️


“Невермур. Випробування Морріґан Кроу” Джессіка Таунсенд

Це неперевершено! Я із задоволенням читала її. Я відчувала персонажів, вони не були картонними. Це перша книга авторки, але вона вже заполонила моє серце. Не знаю, чи дочекаюсь другу частину та екранізацію.

Морріґан мені сподобалась одразу. Песимістична, трохи саркастична і, найголовніше, жива. Я не люблю персонажів і книги, де ти не відчуваєш нічого до них. Але вона не є улюбленим героєм.

Юпітер Норт. Він шикарний! Божевільний, таємничий і з дивним талантом. І я не можу підібрати слів, щоб точно описати його.

Дивосміт. Аналог Волдеморта, але інший. Цей харизматичніший. І до кінця не зрозуміло, як він проходить до Невермуру.

Точно можу сказати, що ця книга — мій фаворит!

5/5❤️


«Мой лучший враг»⠀Елі Фрей

Після прочитання цієї книги минуло близько тижня. Але я досі не можу забути свої емоції. Спочатку була досить мила історія про двох найкращих друзів — Тому та Стаса. Але потім дівчинка зрадила друга, і після цього він не заспокоїться.

Після того моменту, де Тома зрадила Стаса, почалося жахіття. Я кожною частинкою свого тіла відчула те, що відчувала Тома. Хоча я не скажу, що була на її боці. Я взагалі не знаю, на чиєму боці. В одні моменти мені було шкода Стаса, а в інших — навпаки.

Хоча я не скажу, що була на її боці. Я взагалі не знаю, на чиєму боці. В одні моменти мені було шкода Стаса, а в інших — навпаки.

У мене було одне питання: чим закінчилася ця історія? А це вже повинен додумати читач. Насамкінець хочу додати, що це, мабуть, найжорстокіша книга, яку я читала. Тут доволі багато дійсно моторошних моментів. Але від цього книга не стає гіршою… Навпаки, це її доповнює.

5/5❤️


«Кораліна» Ніл Гейман

Яка атмосферна книга! Події розгортаються влітку, але для мене вона віє осінню. Ця похмура погода, моторошні пригоди та чорний кіт… Одразу згадується Хеловін, чи не так? Тому хочу сказати, що книга підходить під це свято. А ці ілюстрації ще більше передають атмосферу.

Чесно скажу, що початок мені не сподобався. Я не розуміла, що до чого, і відчувала себе третьою зайвою. Може, це через дивну мову автора? Але в іншому мені сподобалось. Ці дивні образи сусідів Кораліни. Та й сама героїня не дуже звичайна. У кінці твору я навіть не зрозуміла її плану щодо правиці.

О, а як же неймовірно класно прописані ці події. Я закохалась… Під час деяких моментів мене пробирали мурашки по спині. Однозначно рекомендую!

4/5❤️


«Втеча звірів або Новий Бестіарій» Галина Пагутяк

Ця книга не просто про подорож маленької дівчинки з її новим другом, вона про щось більш важливе. Зараз великою проблемою на Землі є зникнення тварин. І саме “Втеча звірів” розповідає про більш давніх тварин, які колись жили на нашій планеті, але через людей вирішили втекти звідти.

Ця книга дуже дивна, і в деякі моменти мені було незрозуміло певні ситуації. Герої гарно передають емоції. Ну і, звісно, сама тема цієї книги. Вона актуальна зараз і адаптована під дітей. Але і подорож Доні та Каспара теж дуже цікава. Як вони перетворювались на комах, пташок. І навіть сама поява Каспара дивна, але притягує увагу. Книга мені сподобалась, і я точно колись перечитаю її знову!

4/5❤️


«Таємниця суперкрутих» А. Аудгільд Сульберт

Знову продовжуються цікаві пригоди незвичайної дівчинки Анне Беа. Адже саме вона має зовнішність не таку, як у всіх. Анне – альбінос, та сила в дівчинки є. І авторка демонструє нам усю жагу до справедливості. Книга в цікавій манері вчить боротися, не зупинятися, вчитися і відстоювати свою точку зору. Я думаю, це гарний подарунок для дівчат-підлітків. Ця історія надихає. Також авторка намагається все ж таки довідатися таємницю суперкрутих. Книга цікава. Раджу!


«Привіт, вовки!» Дорота Касьянович

Ця книга дуже незвичайна, у приємному сенсі. Вона не зациклена лише на проблемах підлітка. Тут основна увага приділяється внутрішньому світу 11-річного хлопця Філіпа. Його тітка для мене є прикладом людини, яка робить те, що їй подобається. Також хлопець пише казку, що сповнена символізму. Філіп зумів символами глибоко відобразити це. Книга мені сподобалась, вона буде дійсно корисною, як для дітей, так і для дорослих.


«Кава по-дорослому» Ірина Мацко

Ця історія розповідає про дівчинку на ім’я Катя. Їй складно зрозуміти, чому дорослий світ такий жорстокий. Але одного дня їй випадає шанс на інше життя. Та чи піде вона новою дорогою долі, чи вирішить загубити себе в цьому світі? Книга підіймає доволі складні та важливі теми для нашого сучасного світу, тому я раджу цю книгу до прочитання!


«Розбишацький детектив» Діана Мельникова

У цій книзі вдало поєднані пошуки злочинця та різні проблеми підліткового життя. Кожна дитина зможе знайти в ній щось особисто значуще. Історія мені сподобалася, вона читається легко, із захопленням. Сама детективна історія розпочалася ближче до середини книги, але те, про що йшлося на початку твору, також не зайве. Книга, справді, варта уваги!


«Зелені мартенси» Йоанна Ягелло

Ця книга іноді весела, іноді сумна, але все одно це гарна історія про двох підлітків, чия дружба переросла в щось більше. Опта і Фелікс дуже відрізняються один від одного. Опта – життєрадісна оптимістка, що любить яскравий одяг. Фенікс – розсудливий хлопець, а в його гардеробі немає і натяку на щось яскраве. Але їхні життя змінюються, коли вони знайомляться і закохуються. Хлопець починає налагоджувати своє життя, а також «стосунки» Опти з математикою. Це дуже гарна підліткова книга. Раджу!

«З води у воду» Оксана Лущевська

Ця історія про перше кохання. За Данкою постійно ходить закоханий у неї хлопець Бодя. А дівчина прагне його позбутися. Але мені було важко уявити 9-10-річних дітей закоханими. А тут зображено справжнє почуття. Окрім кохання, у цій книзі розкривається тема маленького міста. Але люди не втрачають надії і живуть вірою в себе і краще майбутнє. Книга читається легко, є чорно-білі ілюстрації.


«Шоколад з чилі» Йоанна Ягелло

Книга з самого початку захоплює читача і манить новими цікавими ситуаціями з життя Лінки Барських. Перше кохання – це завжди окрема тема розмови для кожного підлітка. Тут Лінка має хлопця, але їхні стосутки на відстані. Дівчина намагається бути сильною і стати гарним фотографом. Також їй треба подумати, де знайти гроші на навчання в ліцеї. А тут ще і колапси в житті її матері. Авторка показала реалії життя молодих людей у сучасному світі. Мені дуже сподобалось!


«Сторожова застава» Володимир Рутківський

Ця книга – це ще одна перлина творчості Володимира Рутківського. Цікавою в повісті є взаємодія людини з природою. «Сторожова застава» – це не просто пригодницька повість. Це цікавий погляд на життя в Київській Русі очима нашого сучасника. Є в ній не лише цікаві пригоди, а і дрібка таємниць. Ця книга вартує найвищої оцінки. Вона мені дуже сподобалась, раджу прочитати і Вам!

«Крадійка книжок». Маркус Зузак

Найбільше мені сподобалося, що оповідь ведеться від імені Смерті. Події відбуваються в часи Другої Світової війни. І це історія дівчинки, яка виросла в такі жахливі часи. Хто ж знав, що в такі важкі роки можна знайти нових друзів, сім’ю, навчитися читати і ще багато чого. Ця книга печальна і водночас радісна, вона дає промінчик сонця і одразу відбирає його. Ця книга мало кого залишить байдужим, тому дуже рекомендую.


«Happy End, попри все?» Ніна Е. Грьонтведт

Ця книга читається на одному диханні, а ілюстрації нікого не залишуть байдужим. Чудовий сюжет, який спочатку може видатися занадто нудним і простим, але потім закручується так, що аж вже не можеш відірватися від читання. Кожному потрібно прочитати цю книгу, щоб поринути в атмосферу дитинства. На жаль, це заключна частина з цієї чудової серії, і мені важко усвідомлювати, що я більше не дізнаюсь нічого про Уду. Раджу!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *