Лелеки

Учнівський твір - Лелеки

Учнівські твори

Лелеки

Дуже давно жив собі пан. Одружився він на жінці з дитиною. Невдовзі народився  в них син Іван. Жили вони в багатстві, та злагоди в сім’ї не було, бо недолюблював пан свого пасинка Миколу, — і це шкодило стосункам з дружиною. Через багато років  батьки стали старими та кволими і незабаром померли, а все своє майно батько заповідав рідному синові, а Миколі тільки маленьку хатинку та клаптик землі.

Жив Іван – і горя не знав. Мав за дружину красуню Ольгу. Народився в них син. Мали вони родючі землі, худобу і птицю. А от у Миколи все навпаки. Хоч і була у нього дружина красуня, але дітей Бог не дав. Худоба була квола, постійно неврожаї. Іван завжди кепкував з брата і вихвалявся перед ним своїм багатством та дитиною.

Але одного разу, навесні, прилетіли лелеки і звили на подвір’ї Миколи гніздо. Невдовзі з’явилися пташенята. А за повір’ям – лелеки приносять багатство, добробут і злагоду в сім’ю.  Нарешті справи Миколи почали налагоджуватись. І став він жити не гірше Івана. Народилася   в  них дитина, земля почала давати  багаті врожаї,  а худоба та птиця росли на очах.

Заздрощі взяли Івана. І одного разу, вночі, викрав він лелек і посадив у себе вдома в клітку, щоб не мали вони змоги полетіти. А про пташенят він і не знав. Невдовзі від смутку та неволі лелеки померли. І з того часу в сім’ї Івана пішло все шкереберть. Жінка з дитиною почали хворіти, худоба дохла, землі перестали родити. Нещастя й бідність прийшли в його дім. А Микола з дружиною вигодували і виходили лелеченят. І все в них було добре. Та жили вони в злагоді, добробуті й багатстві!

________________________________________________

На данный момент количество оргтехники на рынке огромное. Выбрать плоттера, это нелёгкое задание. Быстро разобраться в изобилии плоттеров на www.vseprintera.ru/plotter-ciss/. Здесь можно подобрать устройства под любые задачи, более сложные, более простые, а также плоттеры различных ценовых категорий.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *