В Україні до сладання ЗНО було зареєструвано сто пенсіонерів

ЗНО 2010 року складатимуть 430 тисяч людей, 100 з яких досягли 60-річного віку.

Найстаршій людині, що записалася на цьогорічне зовнішнє незалежне оцінювання, виповнюеться 64 роки.

У 2010 році для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні зареєструвались 433 554 особи. Порівняно з 2009 роком кількість зареєстрованих для складання ЗНО зменшилася на 28 427 осіб. В УЦОЯО(Українському центрі оцінювання якості освіти) пояснюють такі цифри зменшенням кількості випускників загальноосвітніх навчальних закладів у зв’язку із демографічною ситуацією.

Серед усієї кількості зареєстрованих 293 067 осіб (67,6%) — випускники загальноосвітніх шкіл цього pоку, що становить 86,5% від їхньої загальної кількості. Крім того, серед зареєстрованих 140 487 осіб (32,4%) закінчили загальноосвітні навчальні заклади в минулі роки.

Реєструючись для складання зовнішнього незалежного оцінювання, абітурієнти виявили бажання скласти 1 476 334 тестів. Найбільша кількість зареєстрованих людей виявила бажання складати тест із історії України (329 523 осіб) та математики (264 413 осіб). Найменша — з іспанської мови (255 осіб).

Порівнюючи з попереднім роком, збільшилася кількість абітурієнтів, які мешкають в сільській місцевості (що не може не викликати радості). Вони складають 34,9% від загальної кількості зареєстрованих.

Нагадаємо, що реєстрація бажаючих взяти участь у ЗНО тривала більше трьох місяців і закінчилася 8 квітня о 18 годині. Зовнішне незалежне оцінювання відбудеться у період із 2 до 23 червня. Абітурієнти складатимуть тести з української мови, української літератури, історії України, математики, хімії, фізики,  географії, біології, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

_______________________________________________________

На https://www.favbet.com/ru/bets/sport/23 можно сделать ставки на любые спортивные события, которые проходят как в Украине, так и за рубежом. Также можно сделать ставки в интернете (онлайн) на баскетбол, который очень распространён по всему миру, будь то США, Европа или Азия.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *